Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice anunt pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

Responsabilitati:

  • copywriting (pentru social media, blog landing pages etc.);
  • derularea campaniilor de social media, Google Ads, Facebook Ads;
  • masurarea si raportarea performantelor campaniilor de marketing;
  • conceperea proiectelor de promovare pentru clientii agentiei (idee, schita, implementare, raportare, optimizare).

Cerinte:

  • creativitate;
  • buna cunoastere a limbii romane;
  • cunoasterea la nivel basic a instrumentelor de marketing online (Google Analytics, email marketing, Google Ads, Facebook Ads);
  • cunoasterea limbii engleze;
  • atitudine pozitiva.

Despre noi:

web2lead este una dintre primele agentii de Inbound Marketing din Romania. Derulam proiecte de marketing online care genereaza conversii (lead-uri, vanzari) pentru clienti de renume, din diferite domenii. Oferim servicii de marketing, web & graphic design, copywriting, SEO.

Daca te pasioneaza marketingul online si vrei sa inveti lucruri noi, alaturi de o echipa creativa, trimite CV-ul tau. Abia asteptam sa te cunoastem!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?