Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice anunt pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

Cerintele postului:

  • Studii universitare în domeniul economic sau IT (Specializarea Informatică-economică reprezintă un avantaj);
  • Experienta de min. 1 an pe o pozitie similara;
  • Experienta in implementarea de proiecte IT sau similar (cel putin doua proiecte);
  • Experienta in interactiunea cu clientii si lucrul in echipa;
  • Cunoştinţe de limba engleză, scris şi vorbit, nivel mediu;
  • Excelente abilităţi de comunicare;
  • Capacitate de analiză și orientare către soluții;
  • Abilitatea de a lucra simultan pe proiecte;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Abilitatea de a lucra cu termene strânse;
  • Disponibilitate de a călători;
  • Disponibilitate catre program flexibil;
  • Livrare de training (prezinta un avantaj);
  • Cunostințe de baze de date (SQL) reprezinta un avantaj;
  • Experiență în analiza de business: modelarea fluxurilor de date și a proceselor de business (reprezinta un avantaj).

Responsabilitati:

  • Implementarea produselor pentru managementul studentilor, in universitatile-clienti pe baza unei metodologii clare si a planului de proiect stabilit;
  • Activitati de tip presales pentru pregatirea si sustinere vanzarii la client, cum ar fi oferte, demo-uri, etc;
  • Acordarea de asistenta clientilor-universitati din portofoliu atat prin telefon, email cat si pe platforma de support Helpdesk pentru configurare, utilizare, probleme aparute, dezvoltari noi;
  • Analiza cerintelor clientilor si realizarea de specificatii tehnice;
  • Configurarea produselor la clienti fie remote fie la sediul clientului pe baza specificatiilor tehnice;
  • Testarea aplicatiilor software in timpul implementarii/dezvoltarii acestora;
  • Sustinerea de traininguri catre utilizatori;
  • Documentarea si raportarea in aplicatiile interne a activitatilor desfasurate.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic într-o echipă tânără;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere de durată într-o companie importantă din domeniul IT;
  • Traininguri;
  • Pachet salarial motivant.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?