Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice anunt pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa, dureaza 30 de secunde! ✨

Echipa Sinergodataassist cauta programator pasionat, ambitios, dornic de a invata lucruri noi.

Cerintele ca tu sa faci parte din echipa sunt:

  • cunostinte SQL, JAVA, HTML, CSS, jQUERY; ¬-nivel: incepator/ mediu;
  • cunoștințe bune despre Google Analytics, Instrumentele Google pentru webmasteri, Facebook Ads, Youtube Ads, practici pentru SEO (reprezinta un plus);
  • cunostinte in administrarea serverelor web -nivel: incepator/ mediu;
  • cunostinte in optimizarea bazelor de date -nivel: incepator/ mediu;
  • cunostinte bune de webdesign (Photoshop) -nivel: mediu/ avansat;
  • o minima experienta in dezvoltarea aplicatiilor/site-urilor in mediul online;

Constituie avantaje:

  • experienta de lucru in tehnologii/platforme/limbaje: Oracle/ SQL/ JAVA sau programare
  • design interfete web;

Responsabilitati:

  • Asigurarea mentenantei si mentinerea bunei functionari a platformelor existente.
  • Imbunatatirea, respectiv crearea de platforme online.
  • Realizarea de module noi in domeniul online.

Program de lucru: Full Time sau Part Time (pentru cei ce sunt in cursul studiilor universitare). Cautam 2 persoane! Doar aplicantii ce se incadreaza vor fi contactati in vederea sustinerii interviurilor.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?