Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Cel mai performant mediu de lucru il poti gasi lucrand alaturi de o echipa de programatori specializati! Descopera-ti abilitatile de programare in proiecte motivante folosind cele mai populare framework-uri (Laravel, CodeIgniter,Yii).

Creative-Ones este agentie full service in domeniul IT, oferind solutii de design spectaculos, marketing online si programare web. Avem o vechime in piata de peste 6 ani, echipamente si tehnologii performante, cu o echipa solida si consolidata inca de la inceputuri, cu un portofoliu bogat de clienti cu care pastram o stransa legatura pe termen lung.

Participam constant la evenimente IT certificate Google si suntem castigatoarea EMEA Mobile Ads Certification Challenge 2017.

Pentru noi este esential sa detii cunostinte foarte bune in bazele programarii, sa stii PHP si Framework-uri ce se bazeaza pe PHP (Laravel, Codeigniter, Yii, etc.), atitudine proactiva si sa-ti faca placere sa lucrezi in fii dornic in rezolvarea rapida a problemelor, gata oricand sa inveti lucruri noi si cu o orientare constanta spre calitate.

Faptul ca ai cunostinte solide despre algoritmi (structuri de date si algoritmi), OOP (programare orientata pe obiecte) si intelegi paradigma MVC, constituie un real avantaj care te catalogheaza in zona de seniori ai companiei

Locatia biroului nostru este ultracentrala (5 minute de Piata Unirii) intr-un duplex pe doua etaje. Poti ajunge usor cu metroul, bicicleta sau cu masina, iar in zona sunt locuri de parcare usor de gasit. Din aceasta zona ai acces rapid la sali de fitness, shopping-mall, distractie si Centrul Vechi.

Aplica acum la postul de PHP Web Developer si iti oferim:

  • program flexibil;
  • birou central (Piata Unirii), bike friendly;
  • birouri spatioase, dotari tehnice excelente, mediu de lucru placut, relaxant;
  • cursuri de specializare, GIT, NodeJS, Laravel, documentare actualizata pe Confluence.
  • bonusuri pentru proiecte finalizate cu succes;
  • vom avea ocazia sa lucram impreuna intr-o echipa stransa, prietenoasa care iti va fi alaturi in permanenta.

Cerinte:

  • facultate in curs sau alte cursuri de specialitate in domeniul IT
  • seriozitate si implicare
  • autodidact
  • spirit de echipa si respect pentru colegi
  • PASIUNE si dorinta de implicare

Responsabilitati in functie de nivelul fiecarui candidat:

  • Dezvoltarea de aplicatii web, in colaborare cu membrii echipei de programare, de la partea de proiectare pana la lansare;
  • Operatiuni de mentenanta si intretinere de site-uri / aplicatii web deja existente inclusiv partea de securitate
  • Realizare web site-uri de prezentare sau magazine online cu teme achizitionate sau prin implementarea unui design personalizat (implementat in zona de frontend)
  • Activitatea noastra este complexa, de la design web la aplicatii online superioare, inclusiv activitati de marketing si suport.

Avantajele pentru viitorii nostri colegi sunt prezentate prin posibilitatea de a descoperi mediul IT in ansamblu si a-si extinde orizontul peste activitatile redundante / repetitive.

Te invitam sa te alaturi echipei noastre in departamentul de Programare Aplica acum si haide sa ne vedem la un interviu!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?