Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Candidatul ideal

Cunostinte solide ale principiilor de programare, nu neaparat un nivel foarte avansat de practica, dar cu pasiune si dorinta de a invata.

Qualities: smart, eager to learn, open-minded, creative, problem-solver and able to work under tight deadlines.

Required skills: You don’t have to actually master a specific language as long as you have a thorough understanding of the programming principles.

What languages we work with:

  • Web (HTML, Javascript, CSS, PHP)
  • Python
  • Linux (Ubuntu, UbutnuCore)

Bonus: Advanced sense of humour 4.0

Responsabilitati

  • Suport pentru programatorul senior
  • Dobandire si dezvoltare cunostinte de programare
  • Documentare
  • Suport clienti

Beneficii

  • Salariu
  • Posibilitati de crestere rapida
  • Sansa de a fi parte dintr-un startup dinamic si de succes
  • Mediu de lucru relaxat si prietenos
  • Sef de treaba

Descrierea companiei

Tokinomo este un startup tehnologic ce a creat un device de tip IoT premiat la cel mai mare targ de retail din Europa in 2018.

Suntem o echipa mica, dar desteapta, cu planuri mari de viitor si in plina dezvoltare si expansiune internationala.

Aici ai posibilitatea de a contribui la inventarea unor tehnologii sau dispozitive noi si de a creste odata cu compania.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?