Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Candidatul ideal

Pasionat de fashion, de moda, de comert online, capabil de noi provocari.

Descrierea jobului

  • Realizarea saptamanala sau bilunara a bannerelor din Homepage si in paginile de categorie, in functie de nevoi
  • Realizarea ofertei saptamanale
  • Realizarea studiilor de piata pe anumite produse pentru campaniile CPC
  • Realizarea NL saptamanal
  • Publicarea mesajelor pe retelele de socializare (FB, Instagram, etc)
  • Propunerea solutiilor noi de promovare
  • Propunerea ofertelor si outfit-uri catre clienti prin intermediul FB, Instagram
  • Indeplinirea planului de vanzări si profit alocat
  • Realizarea campaniilor de tip Push
  • Acuratetea datelor/informatiilor transmise si incadrarea in termene conform normelor interne- Efectuarea continutului de produs - traducere, detaliere, descriere
  • Actualitatea si calitatea informatiilor referitoare la competitia specifică produselor alocate - Identificarea solutiilor optime de promovare
  • Incadrarea in limitele bugetelor aprobate: 8% din total vanzari
  • Calitatea raportărilor către superiorul ierarhic si incadrarea in termenele stabilite
  • Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei si a brandurilor comercializate
  • Respectarea legislatiei specifice domeniului său de activitate
  • Realizarea campaniilor SEO in vederea cresterii vizibilitatii a magazinului online
  • Manageriaza marketing-ul afiliat
  • Este reponsabil de cresterea vizibilitatii si expunerii brand-ului
  • Utilizeaza tool-urile de marketing interne
  • Participa la strategia de dezvoltare a brand-ului.

Descrierea companiei

Boutique Mall este un magazin online cu o oferta generoasa de aproximativ 1000 branduri si peste 100 de mii de produse dedicate tuturor clientilor. Apreciem pasiunea clientilor nostri pentru cumparaturile de calitate, asa ca am creat pasii necesari pentru o experienta de shopping ideala. B-mall este locul pasionatilor de shopping online si al celor care adora sa detina produse ale brandurilor internationale in garderoba proprie! Daca doresti sa te alaturi echipei noastre, lasa-ne un CV si te vom invita pe la noi sa ne impartasesti pasiunea ta pentru moda.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?