Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Pluriva este o companie de software de gestiune a afacerii. Compania numara 50 de angajati si are sediul in Bucuresti. Clientii nostri utilizeaza in fiecare zi solutia Pluriva ERP pentru a controla, organiza si optimiza urmatoarele procese de business: aprovizionare, depozitare, ofertare, vanzare, livrare, incasare, gestionare parc auto, strategii comerciale si management de proiect.

Aplicatia noastra de business a inregistrat cea mai rapida crestere pe piata romaneasca si este utilizata de +1.000 de clienti din diferite domenii de activitate. Dorim sa ne marim echipa, asa ca daca vrei sa faci parte din cel mai cool domeniu, cel IT, afla mai jos care sunt cerintele si beneficiile noastre, iar apoi vino sa ne cunoastem.

Cerinte:

  • Studii universitare tehnice sau economice sau experienta de munca relevanta
  • trei sau mai multi ani experienta in project management sau functii implicate in activitati de project management
  • Buna intelegere a tabloului de aplicatii IT precum si o buna intelegere a problemelor si aspectelor tehnice
  • Limba engleza – nivel avansat
  • Atentie la detalii, aptitudini tehnice, punctualitate, seriozitate, abilitati de comunicare, atat verbal cat si scris, cu clientii si echipa
  • Cunoasterea/intelegerea circuitului de documente, marfa si servicii in cadrul unei organizatii
  • Persoana orientata spre rezultat si satisfacerea clientului
  • Certificari PMP reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea proceselor economice dintr-o companie, in functie de specificul activitatii desfasurate, constituie un avantaj
  • Experienta pe aplicatii de tip ERP, constituie un avantaj
  • Cunostinte de MS SQL Server, constituie un avantaj

Descrierea jobului:

  • Analizeaza, planifica, coordoneaza si controleaza activitatea echipei de proiect
  • Stabileste si urmareste termenele agreate in proiect
  • Raspunde de realizarea si urmarirea bugetului de proiect
  • Gestioneaza activitatile specifice procedurii solutiilor informatice in proiect
  • Conduce sedinte de proiect intern si extern (impreuna cu clientul)
  • Identifica cerintele clientului si adapteaza solutiile oferite
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a dezvolta si furniza cea mai buna solutie
  • Indeplineste task-uri variate ce au legatura cu activitatea proiectului

Beneficii:

  • Investim in dezvoltarea ta profesionala: vei face parte dintr-o echipa cu 20 ani experienta in domeniul de la care vei putea invata tot ceea ce ai nevoie pentru o buna desfasurare a activitatii tale
  • Iti oferim bonusuri de performanta tinand cont de realizarile tale
  • Te ajutam sa te bucuri de evenimentele speciale din viata ta oferindu-ti suport in tot ceea ce vrei sa faci
  • Avem sediul la cinci minute distanta de statia de metrou Politehnica, iar transportul este decontat
  • Cel putin o data/an plecam in team-building si organizam evenimente pentru a reintragi intreaga comunitate

Aplica acum pentru postul de Manager Proiect IT in Pluriva! Trimite-ne CV-ul tau.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?