Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Angajăm Contabil Junior la punctul de lucru din cart. Alexandru din mun. Iași

Sarcini/responsabilități:

  • Contabilizează, arhivează facturile furnizorilor;
  • Înregistrează incasările și plățile conform extrasului de cont și conform registrului de casă;
  • Efectuează punctajele/confirmări cu furnizorii societății;
  • Ține evidența pontajelor

Cerințele:

  • Studii minime liceu, cu profil economic
  • Abilități în utilizarea pachetului Microsoft Office, în special Excel
  • Ne dorim o persoană organizată.

Beneficii:

  • Program de lucru part-time
  • Salariu fix + bonuri
  • Oportunitatea participării la cursuri de calificare în domeniu financiar, resurse umane.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?