Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Cerinte:

  • absolvent de studii superioare;
  • pasionat de domeniul resurselor umane
  • experienta in recrutarea si selectia de personal reprezinta un avantaj
  • capacitate de planificare si organizare a activitatii;
  • cunostinte de utilizare PC Microsoft Office;
  • cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze;
  • abilitati de comunicare si relationare;
  • ambitie, determinare, dinamism si creativitate;

Responsabilitati:

  • Diminuarea fluctuatiei de personal;
  • Desfasurarea proceselor de recrutare, selectie si inductie a personalului;
  • Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Conceperea si postarea anunturilor de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente;
  • Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
  • Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie în paralel;
  • Contactarea candidatilor selectati in vederea programarii interviurilor;
  • Sustinerea interviurilor;
  • Evaluarea candidatilor si a personalului angajat;
  • Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie;
  • Coordonarea procesului de training pentru candidatii selectati pentru angajare;
  • Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati.
  • Intocmirea si transmiterea de rapoarte specifice catre managementul companiei;

Beneficii:

  • loc de munca stabil intr-o companie in plina dezvoltare;
  • salariu atractiv;
  • instruire pe post
  • colectiv tanar
  • program L-V
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?