Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Pentru clientul nostru, o companie din industria FMCG, leoHR recruteaza: HR Manager - Ramnicu Valcea.

Responsabilitati:

  • Consultant de business pentru echipa de top si middle management.
  • Coordoneaza proiectele de managementul resurselor umane.
  • Este responsabil de planificarea strategica a resurselor umane.
  • Planifica si controleaza procesul de recrutare in conformitate cu nevoile companiei.
  • Gestioneaza bugetul de salarii, beneficii si training la nivelul intregii companii.
  • Propune si deruleaza programe de transformare organizationala in linie cu strategia companiei.
  • Coordoneaza planul de training si dezvoltare.
  • Asigura respectarea prevederilor legale in raporturile de munca.
  • Asigura si controleaza relatiile de afaceri cu furnizorii de servicii din zona resurselor umane.
  • Răspunde de comunicarea eficientă în cadrul echipelor coordonate şi gestionează situaţiile conflictuale.
  • Coordoneaza actiunile dedicate resurselor umane cu ocazia unor evenimentele speciale din cadrul companiei.

Cerinte:

  • Studii, atestate, experienta:
  • Studii Superioare in HR, specializare in Managementul Resurselor Umane reprezinta un avantaj.
  • Expertize: Coching, Train the Trainers, Consultant.
  • Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara, avantaj experienta de industrie FMCG, productie.

Competente tehnice:

  • Cunostinte economice generale
  • Cunostinte de management
  • Limba engleza
  • Consultanta

Competente comportamentale:

Persoana echilibrata, onesta, pozitiva, responsabila, matura profesional, creativa, spirit antreprenorial.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?