RESPONSABILITATI

  • intocmirea de documente specifice contabilitatii primare ( facturi, contracte, dispozitii de plata, ordine de deplasare etc.)
  • intocmirea registrului de casa
  • realizarea de documente specifice activitatii de gestiune resurse umane ( fise de pontaj, condica de prezenta, dosare de personal etc.)
  • activitati de incasare si gestionare a platilor si incasarilor
  • realizarea de situatii contabile
  • alte activitati specifice

CERINTE

  • studii superioare in domeniul economic
  • cunostinte de contabilitate primara
  • capacitate de organizare
  • capacitate de lucru in echipa
  • atentie la detalii
  • dorinta si capacitate de invatare
  • nu se solicita experienta

BENEFICII

  • contract individual de munca pe perioada nedeterminata
  • bonusuri in functie de performanta
  • telefon
  • posibilitati reale de avansare si evolutie in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Avangarde Business Group isi desfasoara activitatea in domenii precum formare profesionala, agentie de turism si organizare de evenimente corporate.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?