Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, recrutam Consilier Vanzari in Bucuresti – Chitila.

Misiune:

  • Oferirea de consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea produselor in functie de nevoile lor.

Responsabilitati:

  • Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii in vederea alegerii produselor;
  • Aprovizionarea rafturilor din magazin in mod corect si eficient;
  • Participarea la inventarele organizate;
  • Amplasarea corecta a marfurilor pe rafturi;
  • Depozitarea marfurilor in mod corespunzator;
  • Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;
  • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

  • Tichete de masa;
  • Abonament medical;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
  • Perspective de dezvoltare profesionala.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?