Te așteptăm în echipa Synevo, pe poziția Recepționer/ă. Află mai jos care sunt responsabilitățile postului și trimite-ne CV-ul.

Candidatul ideal:

  • Persoană entuziastă care lucrează cu plăcere pentru oameni, empatică, zâmbitoare și calmă;
  • Absolvent/ă de studii medii, de preferabil cu diplomă de bacalaureat;
  • Bun utilizator al computerului.

Responsabilități:

  • Informarea pacienților cu privire la serviciile medicale oferite, protocolul de recoltare a probelor biologice, programul de lucru al centrului, eliberarea rezultatelor, încasarea contravalorii serviciilor și arhivarea documentelor specifice.

Îți oferim un program de lucru avantajos, salariu competitiv cu bonusuri periodice și posibilitatea unei cariere într-o companie de succes în domeniul medical.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?