Candidatul ideal

Persona organizata, comunicativa, amabila, operativa, care asigura o buna colaborare in echipa, raspunde cu promptitudine la sarcinile primite, si isi doreste sa evolueze pe plan profesional.

Experienta nu este obligatorie, se poate forma la locul de munca.

Descriere job

  • Asigura agenda de lucru a managerului;
  • Participa, la solicitarea managerului, la intalnirile cu partenerii;
  • Asigura inregistrarea in baza de date electronica a tuturor documentelor;
  • Primeste si transmite e-mail-uri;
  • Redacteaza ofertele solicitate de clienti;
  • Preia, verifica, tehnoredacteaza, traduce si transmite corespondenta;
  • Participa, colaboreaza si acorda suport in toate activitatile aferente departamentului.

Responsabilitati

  • Organizarea si administrarea agendei de lucru a directorului general;
  • Participarea, la solicitarea managerului, la intalnirile cu partenerii si intocmirea minutei;
  • Asigurarea inregistrarii in baza de date electronica a tuturor documentelor;
  • Redactarea diverselor documente oficiale solicitate;
  • Preluarea, verificarea, tehnoredactarea, traducerea si transmiterea corespondentei;
  • Mentinerea relatiei cu cabinetele de avocatura;
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii de papetarile si produse de protocol.

Descrierea companiei

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

  • recrutarea de manageri sau specialiști,
  • asigurarea de forţă de muncă temporară,
  • audit de Resurse Umane,
  • instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?