Cautam persoane dispuse la colaborare full-time, part-time, sau cu contract de colaborare de tip freelancer.

Candidatul ideal:

  • studii superioare in domeniu/ cursuri de calificare in domeniu
  • cunoştinţe de gestiune a bazelor de date de tip MySql, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, cunoştinţe solide OOP folosind PHP
  • cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat
  • experienta minim 2 ani intr-o alta companie (pentru Middle/Senior Level)
  • experienta in dezvoltarea modulelor preferabil SugarCRM, SuiteCRM
  • capacitate de solutionare de probleme, auto-motivare, proactivitate

Descrierea jobului

  • Crearea şi implementarea de module adiţionale în proiecte de tip Open Source;
  • Dezvoltarea de module functionale pentru aplicatiile si site-urile web existente;
  • Crearea şi mentenanţa site-urilor şi a bazelor de date;
  • Asigurarea suportului tehnic pentru proiectele realizate;
  • Dezvolta, implementeaza si intretine aplicatii PHP, conform specificaţiilor, la standardele de calitate si de performanta impuse; de conducerea companiei;
  • Furnizeaza solutii eficiente la problemele de programare, respectand in acelasi timp termenele de livrare stabilite;
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?