Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Candidatul ideal

  • absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
  • sa probeze o vechime de cel putin 3 ani in domeniu;
  • sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si de vanzari;
  • inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
  • capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
  • corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
  • receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare).
  • sa aiba deschiderea de a invata si promova metode si tehnologie de ultima generatie in domeniul Medical Beauty.

Responsabilitati:

  • elaborarea, implementarea si dezvoltarea strategiilor si politicilor de PR si Digital Marketing.
  • coordoneaza campaniile media si online
  • coordonarea activitatii intregului colectiv al Departamentului Marketing;
  • elaboreaza strategia si politicile de marketing ale firmei si asigura implementarea acestora;
  • monitorizeaza permanent piata
  • analizeaza oportunitatea introducerii de noi produse sau servicii;
  • mentine o vizibilitate ridicata a brandului prin diverse activitati
  • dezvolta politici de preturi pentru serviciile deja lansate pe piata sau pentru cele noi.
  • dezvolta politici de cross-selling si fidelizare pentru clientii existenti.
  • stabileste, conform structurii organizatorice si ROF, sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine, in baza fiselor de post;
  • P&L - responsabilitate pentru intreaga activitate a clinicii
  • Elaboreaza si administreaza bugetul clinicii.

CRONOS MEDICAL BEAUTY CLINICS

  • 30 de ani de experienta pe piata de beauty medical.
  • 100 de angajati loiali si fericiti sa lucreze intr un mediu de lucru in care este stimulata creativitatea si profesionalismul.
  • Mii de clienti multumiti.
  • Companie care pretuieste conceptul Work - Life Balance, cu respect si apreciere pentru colaboratorii sai.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?