Job Operator Call Center

Loc de munca (Bucuresti) la Badabum

Publicat pe 7 noiembrie

Descrierea postului:

  • preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
  • urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
  • preluarea comenzilor primite de la clienti (mail / telefonic);
  • urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
  • furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
  • oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
  • colaborarea cu departamentul tehnic, redirectionarea clientilor care solicita informatii de natura tehnica catre departamentul tehnic;
  • participarea la cursuri si traininguri;

Cerinte:

  • experienta pe un post similar (agent vanzari) constituie un avantaj;
  • cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice si electrocasnice
  • cunoasterea pietei de IT, electronice
  • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
  • abilitati de organizare;
  • abilitati de comunicare si prezentare;
  • capacitatea de a lucra in echipa;
  • persoana entuziasta, determinata, cu initiativa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?