Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Descrierea postului:

  • preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
  • urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
  • preluarea comenzilor primite de la clienti (mail / telefonic);
  • urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
  • furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
  • oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
  • colaborarea cu departamentul tehnic, redirectionarea clientilor care solicita informatii de natura tehnica catre departamentul tehnic;
  • participarea la cursuri si traininguri;

Cerinte:

  • experienta pe un post similar (agent vanzari) constituie un avantaj;
  • cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice si electrocasnice
  • cunoasterea pietei de IT, electronice
  • cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
  • abilitati de organizare;
  • abilitati de comunicare si prezentare;
  • capacitatea de a lucra in echipa;
  • persoana entuziasta, determinata, cu initiativa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?