Job Agent Call Center Italiana

Loc de munca (Suceava) la Global Remote Services

Publicat pe 7 noiembrie

Candidatul ideal:

  • Cunostinte de limba italiana la nivel conversational
  • Abilitati de comunicare verbala si in scris
  • Orientat catre client si gasirea de solutii
  • Cunostinte operare calculator.

Responsabilitatile tale:

  • Gestionarea apelurilor atat Inbound, cat si Outbound.
  • Rezolvarea situatiilor speciale ce pot aparea in activitatea zilnica si in lucrul cu clientii, urmarind procedurile.

Oferim:

  • O echipa tanara si dinamica
  • Proceduri si suport in desfasurarea activitatii
  • Orar FLEXIBIL (cu posibilitate de a lucra in ture, full-time si part-time)
  • Bonusuri in functie de rezultate
  • Pachet de beneficii, in afara pachetului salarial
  • Sesiune de training si formare profesionala alaturi de persoane experimentate.

Despre noi:

Global Remote Services, GRS, este primul contact center independent din Romania, si a reusit pe parcursul celor 14 ani de activitate sa se situeze in topul furnizorilor de servicii externalizate. Fondata in ianuarie 2004, in Bucuresti, GRS ofera o gama larga de servicii de contact center tip multilingvistic si pluri-canal, precum si servicii de tip back-office catre organizatii din Europa.

Global Remote Services are 3 birouri in Romania, in Bucuresti, Piatra Neamt si unul, recent deschis, in Suceava. In prezent compania are aprox. 500 de angajati si continua sa se dezvolte.

Hai in echipa noastra!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?