Job Specialist Marketing

Loc de munca (Suceava) la Antal

Publicat pe 30 octombrie

Una dintre cele mai cunoscute și apreciate companii românești, producătoare de suplimente alimentare şi ceaiuri, din județul Suceava își mărește echipa!

Responsabilităţile principale ale postului:

  • Responsabil cu dezvoltarea si implementarea strategiei si planurilor de marketing;
  • Concepe campanii de marketing;
  • Negociaza contractele cu furnizorii din aria sa de activitate;
  • Concepe, conduce si implementeaza toate activitatile de marketing menite sa ajute la indeplinirea obiectivelor de business ale companiei;
  • Dezvoltare de produse noi;
  • Managementul bugetelor alocate per activitati; monitorizarea si evaluarea pietei si a competitiei.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare marketing
  • Cunostinte avansate de limba engleza
  • Experienta intr-un departament de marketing cu operatiuni la nivel national
  • Persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.
  • Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere.
  • Persoana interesata de perfectionare si autodepasire profesionala
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

Asteptam candidatura dumneavoastra!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?