Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Candidatul ideal

Dorim sa angajam o persoana dinamica care sa ne ajute in dezvoltarea proiectelor noastre online (web si mobile).

Descrierea jobului

  • programator web cu experienta de minim 2–3 ani: HTML5, Javascript, CSS3;
  • cunostinte bune de JQuery, Bootstrap, AngularJS;
  • notiuni de PHP, MySQL.

Constituie un mare avantaj daca ai cunostinte de utilizare a platformelor Magento/​Prestashop/​WooCommerce etc. si ai lucrat/​dezvoltat module pentru aceste platforme.

Descrierea companiei

Realizam programe software pentru eficientizarea activitatii unei firme. Sisteme informatice complete la cele mai mici preturi.

Facturis si Facturis-​online sunt cele mai importante proiecte realizate cu peste 10000 de clienti!