Job Frontend Web Developer

Loc de munca (Bucuresti) la Facturis

Publicat pe 10 octombrie

Candidatul ideal

Dorim sa angajam o persoana dinamica care sa ne ajute in dezvoltarea proiectelor noastre online (web si mobile).

Descrierea jobului

  • programator web cu experienta de minim 2–3 ani: HTML5, Javascript, CSS3;
  • cunostinte bune de JQuery, Bootstrap, AngularJS;
  • notiuni de PHP, MySQL.

Constituie un mare avantaj daca ai cunostinte de utilizare a platformelor Magento/​Prestashop/​WooCommerce etc. si ai lucrat/​dezvoltat module pentru aceste platforme.

Descrierea companiei

Realizam programe software pentru eficientizarea activitatii unei firme. Sisteme informatice complete la cele mai mici preturi.

Facturis si Facturis-​online sunt cele mai importante proiecte realizate cu peste 10000 de clienti!

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?