Job Back Office limba Franceza

Loc de munca (Iasi) la Train2Perform

Publicat pe 17 septembrie

Cerințe

  • Cunoștințe de limbă franceză - nivel avansat;
  • Cunoștințe de bază de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate;
  • Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
  • Capacitate de a lua decizii corecte și rapide;
  • Atenție la detalii.

Constituie un avantaj:

  • Experiența de lucru într-un mediu de Servicii Client;
  • Cunoașterea altor limbi străine de circulație europeană - nivel mediu / avansat.

Responsabilități / Realizări

  • Înregistrează toate semnalările preluate prin telefon și e-mail în sistemele specifice;
  • Întreprinde acțiuni conforme cu procedurile de lucru în vederea închiderii acestora;
  • Plasează comenzi pentru materialele necesare în intervenții;
  • Stabilește întâlnirile între client și echipa tehnică;
  • Desemnează echipele tehnice spre soluționarea incidentelor semnalate, în funcție de competența și disponibilitatea lor;
  • Realizează zilnic rapoarte de activitate, în limitele de timp stabilite.

Alte informații

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională în cadrul unei companii multinaționale/ Acces la oportunitățile interne de dezvoltare a carierei;
  • Pachet beneficii atractiv: grilă de salarizare motivantă, bonusuri de performanță, tichete de masă, asigurare medicală privată;
  • Programe de training specifice activității oferite de la începutul contractului de muncă;
  • Mediu de lucru internațional.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?