Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

ITissimo este un start-​up ce ofera solutii de externalizare a departamentelor IT pentru companii, suport tehnic level 1, 2 si 3, administrare de retele, servere, solutii cloud, securitatea datelor, cablare structurata, solutii de backup si monitorizare a retelelor. Serviciile sunt contractate pe baza de abonamente lunare.

Candidatul ideal:

  • Persoana serioasa, cu putere de convingere, greu de descurajat
  • Foarte bune abilitati in comunicare, sociabil, pregatit atat pentru lucru individual cat si in echipa
  • Permis conducere categora B, cu experienta minima 1 an de condus
  • Reusesti sa te pliezi si sa te faci placut oricarui tip de persoana cu care intri in contact
  • Cunostinte medii de IT – echipamente, retelistica, software.
  • Experienta anterioara in vanzari de servicii IT
  • Portofoliu de client reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

  • Identificarea potentialilor client si contactarea lor Telefonica, Email sau directa.
  • Stabilirea intalnirilor cu potentialii client
  • Intelegerea nevoilor de IT ale clientului si prezentarea serviciilor ITissimo
  • Negocierea contractelor de servicii IT – abonamente lunare.
  • Mentinerea legaturii cu clientii existenti si upgradarea lor la alte pachete de servicii.

Beneficii:

  • Salariu fix atractiv + comision de pana la 50% din valoarea contractului.
  • Telefon + Laptop
  • Masina la dispozitie pentru deplasari.

Va rog trimiteti CV si o scurta scrisoare de intentie prin mesaj (se poate uploada CV-​ul).