Job Manager HR

Loc de munca (Cluj-Napoca) la Denver

Publicat pe 13 septembrie

Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

✨ Aplica la orice job pana pe 25 septembrie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de autorul David Rock, prin tragere la sorti. ✌

De peste 24 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate din toate categoriile materialelor de constructii, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri.

Cerinte obligatorii:

  • Experienta intr-o pozitia similara de minim 2 ani;
  • Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
  • Experienta anterioara in coordonarea sau efectuarea procesului de recrutare si selectie de personal;
  • Experienta anterioara in procesul de salarizare (pontaje, calcul, virament salarial, declaratii);
  • Experienta anterioara in sustinerea de prezentari/traininguri si/sau in evaluarea personalului;

Reprezinta avantaj:

  • Limba maghiara la nivel conversational;
  • Permis de conducere;
  • Experienta cu personal in subordine;

Responsabilitati principale:

  • Efectuarea lunara a activitatii de remunerare a personalului firmei;
  • Elaborarea si implementarea programelor de evaluare a personalului;
  • Formarea si perfectionarea personalului firmei prin identificarea nevoilor de training intern si livrarea acestora;
  • Elaborarea si implementarea sistemelor de motivare a personalului
  • Organizarea activitatii departamenutului;
  • Stransa colaborare cu toate departamentele si implicare partiala in procesele lor (suport legal/administrativ/procedural/etc);
  • Oferirea de suport conducerii firmei in materie de dezvoltare;
  • Contribuirea in mod direct la pastrarea unui mediu de lucru placut pentru toti angajatii firmei;

Beneficii:

  • Program de 8h, flexibil;
  • Tichete de masa, prime de sarbatori;
  • Acces gratuit la o sala proprie de sport;
  • Pachet de analize medicale gratuite la o clinica privata;
  • Un loc de munca placut intr-o companie in plina dezvoltare;
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?