Despre tine:

Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare si esti o persoana bine organizata. Iti face placere sa lucrezi cu oameni si sa oferi suport. Esti de parere ca o atitudine pozitiva si o initiativa proactiva sunt factori asociati succesului profesional.

Daca te regasesti in cele de mai sus, avem un job care s-ar putea sa ti se potriveasca!

Cunostinte si calificari necesare:

  • Calificare profesionala in domeniu;
  • Cunostinte de administrare personal si salarizare;
  • Competente bune de utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Buna cunoastere a legislatiei din domeniul dreptului muncii;
  • Abilitati de comunicare in limba engleza la nivel avansat.

Experienta ta de munca:

  • Minim 1-2 ani experienta in domeniu;
  • Experienta intr-o firma de consultanta (constituie avantaj).

Principalele Responsabilitati:

  • Procesarea documentelor de administrare personal;
  • Organizarea si derularea operatiunilor de evidenta a personalului;
  • Eliberearea adeverintelor respectand prevederile legale;
  • Respectarea termenelor legale de transmitere a declaratiilor si raportarilor in REVISAL;
  • Gestionarea unui portofoliu de firme si de persoane fizice autorizate;
  • Oferirea de suport si consultanta de specialitate clientilor in problemele de gestiune a personalului;
  • Verificarea, organizarea si arhivarea documentelor de administrare personal;
  • Verificarea documentele trimise de client pentru intocmirea si raportarea in REVISAL a contractelor de munca si/sau a actelor aditionale;
  • Verificarea pontajelor si a documentelor aferente si intocmirea fluturasilor de salarii.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Decontare trasport.
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?