Job B2B Sales Consultant

Loc de munca (Bucuresti) la Recruitment Point

Publicat pe 8 august

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

RESPONSABILITATI

  • Vanzarea de produse si servicii catre clientii din portofoliul alocat;
  • Consolidarea portofoliului de clienti;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor pe termen lung cu clientii B2B;
  • Semnarea contractelor si de derularea eficienta a acestora;
  • Respectarea targetului si a procedurilor de lucru;

CERINTE

  • Experienta de vanzari intr-​un rol similar (pe segmentul B2B) de minim 1–3 ani;
  • Experienta in vanzarea de papetarie reprezinta un plus;
  • Abilitatile foarte bune de comunicare si vanzare consultativa;
  • Abilitati de negociere si persuasiune;
  • Mod de gandire orientat spre client;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Atitudine pozitiva si proactivitate;o
  • Cunostintele avansate MS Office reprezinta un avantaj;
  • Limba engleza-​nivel avansat, reprezinta un avantaj;
  • Permisul conducere categoria B;
  • Disponibilitatea unei activitati de teren in proportie de 75%.

BENEFICII OFERITE

  • Se ofera masina de serviciu( full time),
  • Salariu fix plus comision,
  • Tichete de masa
  • Training de vanzari.
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?