Job Social Media Specialist

Loc de munca (Bucuresti) la Esteto

Publicat pe 23 iulie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Cerinte:

  • Experienţă minimum 2 ani într-​un post similar ;
  • O bună cunoștere a rețelelor sociale ;
  • Abilități de copywriting;
  • Rapiditate în utilizarea PC
  • Experiență în utilizarea Adobe Photoshop sau CorelDRAW
  • Abilităţi de analiză şi planificare, perseverenţă în realizarea obiectivelor.
  • Cunoaște de baza: Google Analytics
  • Are cunoștințe de publicitate online

Responsabilități:

  • Conceperea și redactarea textelor pentru rețele sociale
  • Postarea conținutului pe următoarele rețelele sociale: Facebook, Instagram
  • Creaza/​urmareste campaniile CPC Facebook
  • Testeaza/​implementeaza solutii pentru cresterea ROI si a paginilor facebook.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Laptop
  • Birou central, zona Marriott
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?