Job Analist Marketing

Loc de munca (Bucuresti) la Krka

Publicat pe 20 iulie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Suntem una dintre companiile farmaceutice de varf din Europa, producatoare de medicamente generice.

De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-​au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.

Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivata si eficienta, in care dorim sa cooptam colegi noi.

Profilul candidatilor:

  • cunostinte AVANSATE EXPERT EXCEL
  • experienta minim 3 ani;
  • diploma universitara;
  • cunostinte solide de limba engleza;
  • capacitate de comunicare;
  • capacitate analitica;
  • capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

  • Executarea unor atributii legate de colectarea, organizarea, procesarea si efectuarea analizelor si prezentarilor de marketing si a altor date necesare companiei, ca baza pentru luarea deciziilor si/​sau monitorizarea si evaluarea activitatilor din teren;
  • Colectarea si organizarea informatiilor de marketing si a altor date solicitate de companie;
  • Procesarea informatiilor de marketing si alte date solicitate de companie;
  • Pregatirea unor analize si sumarizari a datelor de marketing si altor date solicitate de companie;
  • Pregatirea unor prezentari si rapoarte ale datelor/​informatiilor procesate.
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?