Job Secretara

Loc de munca (Bucuresti) la Gi Group

Publicat pe 12 iulie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Gi Group angajeaza secretara pentru un important client cu sediul in Soseaua Straulesti, sector 1.

Responsabilitati:

  • legatura telefonica si electronica cu furnizorii si clientii companiei
  • primirea corespondentei si coletariei iar ulterior distributia lor catre persoanele vizate
  • realizarea stocului de papetarie, elemente de birotica
  • activitati de protocol
  • inregistrarea documentelor precum facturi, NIR-​uri ori bonuri de consum

Cerinte:

  • limba engleza la nivel avansat, atat scris cat si vorbit
  • experienta nu este necesara, dar reprezinta un avantaj
  • punctualitate, seriozitate, atentie la detalii

Oferim:

  • mediu de lucru stabil
  • program lejer, clasic de birou, de Luni — Vineri cu toate weekendurile libere

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi — Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?