Candidatul ideal

  • Cunostinte de limba engleză nivel mediu-avansat, absolut necesare
  • Bună capacitate de comunicare
  • Abilitati de organizare, planificare, coordonare
  • Pasiunea pentru marketing online constituie un avantaj
  • Initiativa proprie si capacitatea de a gandi si lucra singur cand e nevoie
  • Atentia la detalii este foarte importanta

Descrierea jobului

  • Organizarea si gestionarea campaniilor existente
  • Gestionarea relatiilor cu anumiti colaboratori
  • Activitati generale de marketing online

Candidatul ideal trebuie sa locuiasca in Oradea, Bihor.

Descrierea companiei

Un startup online, cu sediul in UK si punct de lucru in Oradea, ce işi desfăşoară activitatea in următoarele domenii: b2b lead generation, online marketing, ecommerce marketing.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?