Job Economist

Loc de munca (Bucuresti) la Maspex

Publicat pe 5 iulie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Compania Maspex este prezenta in Romania din anul 1996, atunci fiind cunoscuta sub denumirea de La Festa International, operatiunea de rebranding avand loc in anul 2006.

Cerinte

  • Studii superioare finalizate in domeniul financiar – contabil;
  • Experienta intr-​un post similar, minim 1 an;
  • Cunostinte bune operare PC, Microsoft Office (Excel);
  • Limba engleza — nivel mediu;
  • Experienta in utilizarea unui program ERP constituie avantaj;
  • Abilitati foarte bune de planificare, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva;

Responsabilitati

  • Realizeaza operatiuni de contabilitate financiara si de gestiune specifice domeniului de activitate;
  • Alte task-​uri in functie de proiectele in care este implicat departamentul Financiar-​contabil;
  • Oportunitati de dezvoltare in domeniul financiar-​contabil;
  • Pachet salarial motivant adaptat pozitiei;
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?