Job Operator Call-Center

Loc de munca (Fagaras) la DCR Marketing

Publicat pe 4 iulie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

DCR MARKETING S.R.L. angajează angenți vânzări prin telefon în FĂGĂRAȘ.

Candidatul ideal trebuie să dețină:

  • Bune abilități de comunicare;
  • Ușurință de a acumula noi cunoștințe;
  • Dinamism și seriozitate;

Se oferă:

  • Contract de muncă pe perioadă NEDETERMINATĂ;
  • Salariu atractiv, bonuri de masă și bonus semnificativ (obținut în funcție de realizări);
  • Un loc de muncă sigur, stabil, lejer, ce nu necesită deplasare sau efort fizic.
  • Prima zi este dedicată training-ului: Pregătire completă și explicită pentru munca propriu-zisă și prezentarea responsabilităților job-ului. Așadar, experiența nu este necesară;
  • Suport complet și asistență continuă pentru lămurirea oricărei situații incerte;

Responsabilitățile job-ului:

  • INIȚIEREA APELURILOR TELEFONICE către clienți/ potențiali clienți alocați, conform procedurilor și standardelor interne ale companiei, în vederea promovării și vânzării produselor;
  • Promovarea brand-ului și a firmei;
  • Identificarea nevoilor clientilor și a oportunităților de vânzare în cadrul convorbirilor telefonice;
  • Oferirea informațiilor specifice nevoilor clientilor;

Program de lucru: Luni – Vineri 08:30 - 17:00

EXPERIENȚA ÎN DOMENIU NU ESTE NECESARĂ!

ANGAJĂM ȘI PENSIONARI.

Anunțul este valabil doar pentru persoane din Făgăraș! Nu există posibilitatea de a lucra de acasă.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?