Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

DCR MARKETING S.R.L. angajează angenți vânzări prin telefon în FĂGĂRAȘ.

Candidatul ideal trebuie să dețină:

  • Bune abilități de comunicare;
  • Ușurință de a acumula noi cunoștințe;
  • Dinamism și seriozitate;

Se oferă:

  • Contract de muncă pe perioadă NEDETERMINATĂ;
  • Salariu atractiv, bonuri de masă și bonus semnificativ (obținut în funcție de realizări);
  • Un loc de muncă sigur, stabil, lejer, ce nu necesită deplasare sau efort fizic.
  • Prima zi este dedicată training-ului: Pregătire completă și explicită pentru munca propriu-zisă și prezentarea responsabilităților job-ului. Așadar, experiența nu este necesară;
  • Suport complet și asistență continuă pentru lămurirea oricărei situații incerte;

Responsabilitățile job-ului:

  • INIȚIEREA APELURILOR TELEFONICE către clienți/ potențiali clienți alocați, conform procedurilor și standardelor interne ale companiei, în vederea promovării și vânzării produselor;
  • Promovarea brand-ului și a firmei;
  • Identificarea nevoilor clientilor și a oportunităților de vânzare în cadrul convorbirilor telefonice;
  • Oferirea informațiilor specifice nevoilor clientilor;

Program de lucru: Luni – Vineri 08:30 - 17:00

EXPERIENȚA ÎN DOMENIU NU ESTE NECESARĂ!

ANGAJĂM ȘI PENSIONARI.

Anunțul este valabil doar pentru persoane din Făgăraș! Nu există posibilitatea de a lucra de acasă.