Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Daca vorbesti si scrii limba poloneza fluent si vrei sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa arunci o privire asupra cerintelor de mai jos si sa ne trimiti un CV, pentru a programa interviul.

Cerinte

  • Limba poloneza fluent in scris si vorbit
  • Cunostinte operare PC
  • Capacitate de organizare si integritate
  • Orientare spre rezultate
  • Contract de confidentialitate a datelor interne ale companiei

Responsabilitati

  • Comunicarea prin e-​mail cu clientii din Polonia
  • Comunicarea telefonica si email cu firma de curierat din Polonia
  • Adaptarea continutului site-​ului in limba poloneza
  • Traducerea de materiale publicitare

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut
  • Cupon valoric lunar pentru achizitii de produse proprii