Job Asistent Relatii Clienti limba poloneza

Loc de munca (Sibiu) la Kurtmann

Publicat pe 3 iulie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Daca vorbesti si scrii limba poloneza fluent si vrei sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa arunci o privire asupra cerintelor de mai jos si sa ne trimiti un CV, pentru a programa interviul.

Cerinte

  • Limba poloneza fluent in scris si vorbit
  • Cunostinte operare PC
  • Capacitate de organizare si integritate
  • Orientare spre rezultate
  • Contract de confidentialitate a datelor interne ale companiei

Responsabilitati

  • Comunicarea prin e-​mail cu clientii din Polonia
  • Comunicarea telefonica si email cu firma de curierat din Polonia
  • Adaptarea continutului site-​ului in limba poloneza
  • Traducerea de materiale publicitare

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut
  • Cupon valoric lunar pentru achizitii de produse proprii
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?