Job Programator Blockchain C++/GO

Loc de munca (Remote) la Outstaffing

Publicat pe 28 iunie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Candidatul ideal

  • Cunostiinte solide de algoritmica, C++ si/​sau Go
  • Ideal experienta cu blockchain, dar nu 100% necesara
  • Disponibilitatea de a lucra remote, ceea ce ofera flexibilitate dar in acelasi timp necesita seriozitate si o atitudine proactiva
  • Apreciem atitudinea pozitiva si entuziasmul :)

Descrierea jobului

  • Vei lucra direct cu un Startup din US, in domeniul Blockchain/​Bancar
  • Pozitia este 100% remote
  • Vei avea access la noi oportunitati de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Suntem o companie de Outstaffing, care conecteaza unii din cei mai buni programatori din Romania cu Startup-​uri din US.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?