So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

Aplica la orice job pana pe 27 decembrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de Cal Newport, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨ ✌

Candidatul ideal

  • Cunostinte foarte bune Adobe CS: Photoshop, Illustrator, Indesign si MS Office
  • Cunostinte de baza HTML, CSS
  • Minim 3 ani pe o pozitie similara
  • Creativitate si simt estetic dezvoltat
  • Atentie la detalii
  • Excelenta capacitate de comunicare, team player

Descrierea jobului

  • Realizarea creatiei grafice impreuna cu managerul de proiect asignat, pentru promovarea produselor din portofoliul ele​fant​.ro
  • Crearea materialelor de identitate vizuala si a layouturilor pentru promovarea produselor
  • Optimizarea design-​ului pentru web si mobile
  • Oferirea de suport și mentorship designerilor juniori din departament
  • Ghidarea intregii comunicari ele​fant​.ro pe toate mediile vizate: TV, online, OOH

Descrierea companiei

elefant.ro este un proiect al companiei Universal Online Promotion lansat în 17 iunie 2010 cu finanțare din partea prestigiosului fond de investiții Fribourg Capital. elefant.ro a început prin a fi o librărie virtuală și un blog literar — BookMag oferind o experiență complexă de shopping cultural online. Intenția noastră a fost de a crea o platformă modernă, prietenoasă și accesibilă de căutare/cumpărare de carte dar și formarea unei comunități de cititori în jurul căreia să dezvoltăm un mediu pertinent de informare culturală.

Astăzi ele​fant​.ro este un mall virtual unde clienții pot accesa cea mai mare și apreciată librărie online din România și găsesc diverși producători din lumea modei care expun o gamă mereu sporită de produse și servicii.