Job Content Editor

Loc de munca (Timisoara) la Spy Shop

Publicat pe 21 iunie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

Candidatul ideal

  • Inteligent, creativ, cu un simt dezvoltat al observatiei
  • Abilitate de prelucrare texte si imagini
  • Pasionat de online
  • Cunostinte medii de limba engleza
  • Rapiditate si eficienta la cautarea pe Internet

Responsabilitati

  • Introducerea si documentarea produselor pe site
  • Actualizarea preturilor
  • Actualizarea produselor existente

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Pachet Medical la Medlife (analize si consultatii)
  • Laptop si birou propriu
  • Apa, fructe, cafea free
  • Conditii de munca foarte bune, FARA STRES!
  • Posibilitate de promovare
  • Acces la cursuri, seminarii si alte activitati de formare profesionala
  • Acces la activitati de Team Building anual
  • Prime de Craciun si Pasti
  • Dezvoltare profesionala intr-​un mediu tanar, competitiv
  • Achizitii produse la preturi de producator

Descrierea companiei

Spy Shop, un brand regional puternic în industria de retail si distribuţie sisteme de securitate, reprezintă la ora actuală un jucator de top în domeniu. In cateva cifre, Spy Shop inseamna peste 50 de mii de produse de securitate si supraveghere, peste 500 de branduri celebre, 30 de specialisti, sediu de business modern si depozit de peste 1000 mp, retea de magazine dedicate exclusiv sistemelor de securitate, 5 modalitati de plata, stocuri proprii permanente, suport tehnic profund consultativ, peste 50 de certificari si premii obtinute de alungul timpului.

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?