Job Operator preluare comenzi

Loc de munca (Bucuresti) la Caserola

Publicat pe 21 iunie

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

CASEROLA​.RO — platforma online de livrare mancare foarte buna din Bucuresti

Dorești să-​ți începi cariera într-​un startup de succes și să înveți cât mai multe dintr-​un job?

Ne placem să credem că suntem smart, descurcăreți, plini de energie și întotdeauna în căutare de mai mult, mai bine. Dacă crezi că te potrivești profilului, merită să né întâlnim!

Pentru acest job trebuie să știi să comunici, să te descurci binișor cu calculatorul (web, MS Excel), să comunici OK în engleză, și cel mai important: să nu-​ți fie teamă să-​ți asumi responsabilități — de la coordonarea livratorilor la rezolvarea cererilor clienților.

Descrierea jobului

Job-​ul tău va fi să preiei comanda plasată de către client pe site sau telefonic, să te asiguri că restaurantul prepară produsele comandate și să aloci un livrator pentru livrarea comenzii. Vei coordona o echipă de 15–20 livratori cărora le vei aloca comenzile cât mai eficient și vei fi responsabil/​-​ă cu gestionarea comunicării atât cu livratorii, cu restaurantele partenere, cât și cu clientul, pentru a te asigura că fiecare comandă se livrează corect și la timp.

program de lucru: 40h/​saptamana, de luni pana vineri.

Ce oferim:

  • Salariu 1800 RON: 1500lei net + 300 RON bonuri de masa
  • posibilitatea de a avansa în carieră după 1 an ca operator /​operatoare
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?