Job Operator introducere/validare date

Loc de munca (Bucuresti) la Mainbro

Publicat pe 19 iunie

MAINBRO SRL, declarant vamal, angajeaza operator introducere si validare date.

Descrierea jobului:

  • intocmire declaratii vamale de export,
  • respectarea procedurilor administrative si legilor vamale in realizarea declaratiilor vamale;
  • verificarea documetelor,
  • mentine legatura cu ceilalti angajati din cadrul companiei cu scopul realizarii unei comunicari eficiente, care sa asigure desfasurarea in conditii optime a proceselor de export.

Cerintele postului:

  • cunoastere limba engleza nivel mediu
  • spirit de initiativa, tenacitate
  • orientat spre obiective
  • abilitati de lucru in echipa,
  • studii superioare constituie un avantaj

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-o companie in continua dezvoltare, alaturi de o echipa tanara si dinamica.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?