Candidatul ideal

  • Experienţă minimum 1 ani într-​un post similar ;
  • Cunoştinte avansate de operare pe calculator (MS Office);
  • Bun cunoscator al limbii engleze;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi lucru in echipă;
  • Abilităţi de analiză şi planificare, de negociere, perseverenţă în realizarea obiectivelor.

Descrierea jobului

  • Negociază și răspunde de comenzile catre furnizori
  • Trimite comenzi pentru a asigura nivelul optim de stocuri de marfă în portofoliul companiei;
  • Intocmeste estimări lunare de aprovizionare
  • Solicită și verifică facturile de discount, de la parteneri;
  • Interacţionează cu toate departamentele în vederea monitorizării procesului de achiziţie;
  • Elaborează propuneri de îmbunatăţire continuă a activităţii şi procedurilor de lucru în scopul reducerii costurilor departamentului;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masa
  • Telefon de serviciu

Descrierea companiei

Easy Pro Soft SRL este o companie in plina dezvoltare cu experienta de peste 5 ani in vanzarea online a produselor cosmetice, medicale, consumabile, etc.

Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?