Candidatul ideal:

  • studenti/​absolventi de facultate;
  • cu bune cunostinte de MS Office;
  • responsabili, sociabili si cu spirit de echipa;
  • proactivi, cu atentie deosebita la detalii;
  • punctuali si dispusi la un program de lucru full-​time;
  • cu afinitate catre tehnic si dorinta de a-​si forma o cariera intr-​o companie moderna din domeniul electro-​IT.

Responsabilitati:

Viitorii nostri colegi vor avea ca atributii, in functie de pozitia ocupata, urmatoarele:

  • pentru departamentul de documentare: preluarea informatiilor legate de produsele pe care le comercializam de pe site-​urile producatorilor si introducerea acestora intr-​o interfata web si ulterior pe site-​ul companiei.
  • verifica conformitatea datelor introduse in aplicatiile de calculator, cu datele din documentele de prelucrare;
  • selecteaza şi verifică datele înainte de a le introduce în calculator;
  • raporteaza si corectează erorile intalnite;
  • introducere produse noi in magazinul online;
  • prelucrare informatii, texte, imagini;
  • actualizare specificatii la produsele existente in magazinul online;
  • pregatirea ofertelor pentru a fi adugate in magazinul online;
  • participa activ la dezvoltarea magazinului online;
  • intocmeste rapoarte zilnice de activitate si analiza.
  • pentru departamentul de relatii clienti (call center): preluarea comenzilor primite telefonic sau pe e-​mail si fidelizarea clientilor.

Beneficii

  • Oportunitate de cariera pe termen lung intr-​un mediu provocator si in continua dezvoltare;
  • Atmosfera de lucru placuta;
  • Un team-​building te poate face sa interactionezi mai bine cu colegii;
  • Salariu fix + bonusuri de performanta
Maxim 4MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie/marime?