Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Cerinte

Pentru clientul nostru, un start-​up din domeniul constructiilor cu compania mama in Israel, recrutam Asistent Manager cu cunostinte de contabilitate primara.

Candidatul ideal:

  • cunostinte de contabilitate primara
  • experiența derulare contracte ( avize de expeditie, facturare, modul de derulare a unui contract)
  • cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
  • cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
  • studiile economice reprezinta un avantaj
  • abilitati de comunicare si organizare foarte bune
  • atentie la detalii, responsabilitate
  • capacitatea de asimilare rapida si initiativa
  • capacitatea de a lucra independent

Responsabilitati

  • Operare contracte ( introducere si derulare), baza clienti, facturare in softul firmei KITARON
  • Persoana de contact in relatia cu firma de contabilitate /​contabilitate primara, pregatire si transmitere documente
  • Persoana de contact in relatia cu firmele de transport si comisionari vamali
  • Corespondenta interna si externa ( mail)
  • Rapoarte in excel de dificultate medie

Alte informatii

  • Locatia: zona Chitila