Job Asistent Manager

Loc de munca (Bucuresti) la Contexpert

Publicat pe 5 iunie

Find Your Why
Castiga o carte!

✨ Aplica la orice job pana pe 28 august si poti castiga cartea Mentalitatea invingatorului, scrisa de autorul Carol Dweck, prin tragere la sorti. ✌

Cerinte

Pentru clientul nostru, un start-​up din domeniul constructiilor cu compania mama in Israel, recrutam Asistent Manager cu cunostinte de contabilitate primara.

Candidatul ideal:

  • cunostinte de contabilitate primara
  • experiența derulare contracte ( avize de expeditie, facturare, modul de derulare a unui contract)
  • cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
  • cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
  • studiile economice reprezinta un avantaj
  • abilitati de comunicare si organizare foarte bune
  • atentie la detalii, responsabilitate
  • capacitatea de asimilare rapida si initiativa
  • capacitatea de a lucra independent

Responsabilitati

  • Operare contracte ( introducere si derulare), baza clienti, facturare in softul firmei KITARON
  • Persoana de contact in relatia cu firma de contabilitate /​contabilitate primara, pregatire si transmitere documente
  • Persoana de contact in relatia cu firmele de transport si comisionari vamali
  • Corespondenta interna si externa ( mail)
  • Rapoarte in excel de dificultate medie

Alte informatii

  • Locatia: zona Chitila
Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?