Your Brain at Work
Castiga cartea Your Brain at Work!

Aplica la orice job pana pe 27 ianuarie si poti castiga cartea Your Brain at Work, scrisa de David Rock, prin tragere la sorti. Nu mai astepa! ✨

Cele​book​.ro este o echipă tanara si dedicată, care are grijă ca amintirile tale să fie în siguranță – adunăm pozele tale și le păstrăm în cel mai frumos mod – într-​o Fotocarte personalizată ce ține o viață întreagă!

Rolul online marketing specialist este de a crea si coordona implementarea strategiei de dezvoltare in mediul online a brandului Celebook.

Colega/​ul pe care o/​il cautam poseda:

  • buna organizare, capacitate de a prioritiza activitatile si timpul, de a respecta termenele limita.
  • creativitate naturala, punctualitate, atitudine pozitva si entuziam.
  • pasiune in domeniul digital, inclintatia naturala de a invata si aplica cele mai noi procedee din aces domeniu, initiativa si orientare spre rezultat.
  • Minimum 12 luni experienta pe un post similar.
  • Simt dezvoltat al utilizarii limbii romane cu capacitatea de a transforma idei si schite in texte de marketing atragatoare, cu bune abilitati de copywritting.
  • Experienta in managementul si analiza uneltelor Google Adwords, Google Analytics, Facebook Pixel, cunostinte de baza cum functioneaza SEO.

Responsabilitati:

  • Crearea, implementarea, monitorizarea si optimizarea strategiei de dezvoltare in toate canalele de contact cu clientii tinta – Facebook, Google, Instagram, Email, Linkedin.
  • Implementarea campaniilor de promovare si endorsement cu influenceri locali.
  • Managementul website-​ului si a updatarea continua a continutului.
  • Coordonarea si monitorizarea implementarii campaniilor de catre echipa SEO.
  • Coordonarea si monitorizarea implementarii campaniilor de catre echipa Google Adwords.
  • Managementul si crearea de continut pe blog-​ul companiei.
  • Crearea si implementarea de campanii pentru cresterea bazei de date de abonati la newsletterul companiei si a comunitatii FB/​IG.
  • Analiza si raportarea eficientei campaniilor implementate si a principalilor indicatori din zona de e-​commerce si email marketing.

Ce oferim:

  • Munca in colectiv mic si prietenos, dar dynamic si cu ambitii mari
  • Full time job
  • Oportunitati de crestere odata cu dezvoltarea companiei
  • Preturi speciale pentru produsele companiei
  • Salariu net + bonusuri de perfomanta
  • Evolutie si dezvoltare profesionala – varii programe si traininguri profesionale.

Nu cautam un robotel care doar executa ordine, ci mai degraba un coleg/​a cu spirit antreprenorial care trateaza job-​ul ca pe afacerea proprie!