Job Operator Magazin Online

Loc de munca (Bucuresti) la Allegoria Deco

Publicat pe 29 mai

So Good They Can't Ignore You
Castiga cartea So Good They Can't Ignore You!

✨ Aplica la orice job pana pe 20 octombrie si poti castiga cartea So Good They Can't Ignore You, scrisa de autorul Cal Newport, prin tragere la sorti. ✌

CERINTE:

  • Experienta in administrarea de platforme eCommerce
  • Experienta in relatiile cu clientii
  • Cunoastere fara cusur a limbii romane – corectitudine gramaticala
  • Atitudine prietenoasa, voce “zambitoare”, calm si disponibilitate pentru clienti
  • Cunostinte contabilitate primara

AVANTAJ:

  • - Cunostinte Marketing Online
  • - Experienta administrare conturi Social Media
  • - Cunostinte editare imagini
  • - Cunostinte program contabil SAGA

Aptitudini: atentie la detalii, initiativa, responsabilitate

RESPONSABILITATI:

  • Introducere continut in eshop: produse, texte, imagini
  • Adaugare si updatare permanenta a produselor din eshop
  • Procesarea si pregatirea comenzilor — proceseaza comenzile efectuate prin intermediul site-​ului sau telefonic
  • Informare clienti cu privire la comanda
  • Pregatire coletele pentru livrare, intocmire facturi si documente de expeditie pentru colete (awb-​uri).
  • Gestionarea retururi
  • Consiliere telefonica clienti, oferirea de informatii despre produse

Program de lucru: 9.30−18.00, luni-​vineri

Mediu de lucru placut

Pachet salarial: salariu fix, tichete de masa

Salariul se negociaza in functie de cunostinte, beneficiile aduse si experienta.

Zona de lucru: Bucuresti-​Aviatiei/​Baneasa

Maxim 3MB, doar pdf, doc, docx. Alta extensie?